کاربران گرامی، برای عضویت در dealer  مطالعه و اطلاع از قوانین آن ضروری است.

عضويت، شروع به استفاده و بازدید از dealer ، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش کلیه آنها بدون استثناست.

به dealer خوش آمدید. شما ضمن استفاده از دیلر (شامل www.dealerapp.irو سایر سایت‏ها، خدمات و ابزارهای مرتبط با آن)، موافقت خود را با شرایط و تعهد به انجام مفاد  که توسط شرکت  بهینه صنعت شاهین (مسئولیت محدود ) به شماره ثبت 67138 تعیین شده، به شرح زیر اعلام کرده‏ اید.

پیش از اینکه عضو دیلر شوید یا از خدمات و ابزار سایت دیلر  استفاده کنید، لازم است که تمام شرایط و ضوابط مرتبط با این توافق‏نامه  و نیز سیاست حفظ حریم شخصی را به دقت مطالعه و موافقت خود را با آن اعلام کنید. با قبول این توافق‏نامه ، شما پذیرفته ‏اید هر زمان که از سایت‏ها و خدمات دیلر ، یا از ابزارهایی که در دسترس کابران قرار داده شده تا با آن از خدمات سایت‏های دیلر بهره‏ مند شوند، استفاده کنید، مفاد توافق‏نامه  و سیاست حفظ حریم شخصی مصداق یافته و لازم ‏الاجر است.

 

"شرایط عمومی استفاده از دیلر مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی"

 • دیلر  یک سایت کاملا تخصصی در حوزه اطلاعات صنعت مواد غذایی و  کشاورزی و شیمیایی  است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.
 • محتوای سایت اینترنتی  و اپلیکیشن دیلر اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.
 • این وب‌سایت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری کالا ها ندارد و قیمت‌گذاری صرفا بنابر تصمیم آگهی‌دهنده انجام می‌گردد؛ بااین حال چنانچه قیمت کالای آگهی‌شده نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم دیلر بنا به صلاحدید خود قیمت را حذف یا به توضیحات آگهی منتقل خواهد کرد.
 • دیلر  کلاً یا جزئاً هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و هیچ نفعی در معامله احتمالی آنها عائدش نمی‌شود؛ فلذا مسئول انجام معاملات آنها یا نظارت بر اجرای آن نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه دیلر نخواهد بود.
 • دیلر هیچ قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازارمواد غدایی و کشاورزی و شیمیایی  ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران دیلر، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابه ارزیابی و تصمیم مدیران دیلر، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.
 • .کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.
 • لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است ودیلر  هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.
 • هر نوع محتوا یا آگهی ثبت‌شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، توسط سامانه‌های مانیتورینگ خودکار و غیرخودکار دیلر بررسی و پس از تائید محتوا، بارگذاری و نمایش داده می‌شود. بدیهی است چنانچه اطلاعات به‌صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط دیلر رائه گردد، دیلر  بنابه ضوابط موجود، آنها را حتی‌الامکان اصلاح یا نهایتاً حذف خواهد کرد.
 • هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغی اشخاص دیگر -از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها- را به گونه‌ای که تشابه صد درصدی بین آنها وجود داشته باشد ندارد. درصورت مشاهده یا گزارش شاکی، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد شد.
 • در صورت استفاده از عکس تبلیغی ، این عکس حتما باید منطبق با آگهی باشد .در غیر این صورت، کلیه عکس‌های آن آگهی حذف خواهد شد.
 • هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن  شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.
 • انصراف از همکاری و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت  به هیچ وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی‌گردد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.
 • واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. دیلر به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.
 • آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. دیلر سبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.
 • آگهی‌کننده با قراردادن آگهی و تلفن تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و دیلررا از تبعات و حواشی احتمالی ناشی از آن مبری می‌کند.
 • ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و تنها دیلر مکانیزمی  در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین با  ارزیابی کاربر دارد که صرفا جهت کمک در تسریع تصمیم گیری میباشد ولی مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.
 • .دیلر متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛ لذا کاربران محترم نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده پس از حذف  و ...داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.
 • با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ دیلر  هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می شوند، نیست و دیلر مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. هرچند دیلر مستمرا تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می‌آورد.
 • چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری دیلر ، در مقابل طرف مقابل، سند و دليل معتبر خواهند بود و آگهی‌کننده حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کند.
 • حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.
 • توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک از سوی دیلر، صرفا از شماره 300077  استفاده می‌شود و هیچ شماره دیگری برای ارسال پیامک، متعلق و منتسب به این سایت نیست.
 • شماره تلفن‌های پشتیبانی 09379372837 است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به دیلر  نیست.
 • دیلر در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به دیلراطلاع دهید.

قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

"شرایط اختصاصی استفاده از دیلر مختص کاربران حقیقی"

"شرایط اختصاصی استفاده از دیلر مختص اشخاص حقوقی و ویژه

 • هر کاربر حقوقی صرفاً مجاز به داشتن یک نام کاربری است. ( نام مدیر عامل یا نام شرکت )ایجاد نام کاربری مستقل برای شعبات فرعی، می‌بایست حقیقی و مبتنی بر وقایع فیزیکی باشد...
 • کاربران حقوقی و ویژه  مجاز به درج دو آگهی رایگان با اطلاعات مشابه  نخواهند بود
 • چنانچه کاربر، عضویت را بخرد، بعد از پرداخت، مبلغ به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد و دیلر هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.
 • چنانچه کاربر عمداً یا سهواً آگهی  خود را حذف نماید ، دیلر  هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگرداندن آگهی حذف‌شده نخواهد داشت.
 • در صورت هر گونه استفاده نادرست از عضویت خریداری‌شده، حساب کاربرانی که از عضویت حقوقی یا ویژه  استفاده می‌کنند، بدون هیچگونه تذکری مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .
 • در صورت ارتقای حساب کاربری از حقوقی به  ویژه  دیلر موظف است روزهای باقیمانده را از حساب کابر کسر نماید.
 • چنانچه کاربر حساب کاربری خود را حذف نماید .جهت ثبت نام جدید باید مبلغ کارشناسی را مجدا پرداخت نماید
 •  چنانچه درخواست عضویت حقوقی یا ویژه را داده اید، دیلر مجاز است تمامی اطلاعات ارسالی که در فرم عضویت را تکمیل کرده اید مورد بررسی قرار دهد تا از صحت آن اطمینان حاصل کند  .همچنین ممکن از جهت ارزیابی  دقیقتر اطلاعات بیشتری مورد نیاز باشد که کاربر موظف است  اطلاعات را در اختیار دیلر قرار دهد .
 •  
 • دیلر متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛ لذا کاربران محترم نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران  را داشته باشند. فقط میتوانند نتیجه بررسی آن را که بصورت ستاره مشخص میشود را ببینند .این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.
 • "پیگرد های قانونی"

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی دیلر خواهد بود.

 • انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.
 • نقض حقوق معنوی مالکین دیلر  یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات  به صورت مستقیم  یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت دیلر، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات ،با ذکر صریح عنوان دیلر  به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.
 • ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و...) درصورت اطلاع دیلر یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.
 • اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به دادهها یا سامانههای رایانهای و مخابراتی وبسایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانهای نشود، موجب پیگرد است.
 • هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی ازدیلربدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان و اضرار مالی مدیران دیلر شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی دیلر یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس آگهی کنندگان و دعوت از آنها برای آگهی دادن در وبسایت خویش، مشمول این بند است.
 • استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت دیلر موجب پیگرد است.

نکته مهم:

کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی  به آدرس : ......، شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

دیلر  متعهد است در حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحت، نسبت به اصلاح و اتخاذ رویه متناسب اقدام کند. این امر شامل ارسال اخطار به شخص خاطی و تحمیل ضمانت اجراهای مندرج در مطالب فوق علیه وی خواهد بود.

درهرصورت، نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.

 

×

دانلود اپلیکیشن